پزشک مغز و اعصاب در کلینیک نیایش

این نکته که مغز کنترل همه قسمت های بدن را دارد. کاملا مشهود و طبیعی است. اما آیا مغز به تنهایی می تواند این کار سخت و پیچیده را به درستی انجام دهد؟ برای دریافت پاسخ این سوال با ما همراه باشید. همه ما حتما واژه مغز و اعصاب را شنیده ایم. اعصاب در کنار مغز اطلاعات را دریافت می کنند. و به دیگر اجزای بدن می رسانند. به همین علت اگر سیستم عصبی انسان مشکل پیدا کند. بطور کل عملکرد بدن با اختلال مواجه می شود. بیماری هایی نیز در پی اختلالات عصبی در انسان رخ می دهد. که برای درمان آن باید به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کرد. متخصص مغز و اعصاب در تشخیص و درمان انواع اختلالات مغزی و دستگاه عصبی تخصص دارد. در این مقاله به طور ویژه به مبحث پزشک مغز و اعصاب در کلینیک نیایش پرداختیم.

 

پزشک مغز و اعصاب در کلینیک نیایشمتخصص مغز و اعصاب کیست؟

در علم پزشکی متخصص مغز و اعصاب کسی است که در زمینه تشخیص، درمان و کنترل بیماری های مغز و سیستم عصبی تخصص دارد.
پزشک متخصص مغز و اعصاب برای تشخیص بیماری از آزمایشاتی همچون ام آر آی، سی تی اسکن و نوار مغز کمک می گیرد. همچنین اختلالات رشدی و اختلالات یادگیری و سایر اختلالات عصبی مربوط به متخصص مغز و اعصاب است.
اگر شما یا یکی از عزیزانتان نیاز به متخصص مغز و اعصاب داشتید. گزینه پیشنهادی ما به شما پزشکان متخصص و فوق تخصص مغز و اعصاب در کلینیک نیایش است. پزشکان کلینیک نیایش اختلالات عصبی شما را شناسایی و درمان می کنند.

بیماری های مربوط به متخصص مغز و اعصاب

این نوع بیماری ها چون بسیار پیشرو هستند. باید هر چه سریعتر برای درمان آن به پزشک مراجعه کرد. زیرا هرچه زودتر این مراحل درمانی آغاز شود. تشخیص و درمان آن راحت تر صورت می گیرد. اما چه بیماری هایی مربوط به متخصص مغز و اعصاب است؟ و چه زمانی باید به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کرد؟ هرگونه علائمی از این قبیل باعث می شود .شما به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنید. این علائم عبارتند از:
حالت تهوع و خون دماغ شدن های دائمی
بی هوشی غیرطبیعی و کم شدن سطح هوشیاری
سردردهای دائمی و غیرطبیعی که بسیار آزار دهنده و غیرقابل تحمل است.
سرگیجه و سنگینی سر به طور دائمی
اختلال در تکلم، حافظه، تعادل و راه رفتن
ضعف های ناگهانی در اندام ها و شل شدن بدن

 

مرکز جامع سلامت نیایش

ماموگرافی،تغذیه،گوارش،اورولوژی،قلب،چشم

بخش نظرها غیر فعال میباشد .