ویزیت پزشک متخصص در منزل

ویزیت پزشک متخصص در منزل یکی از خدمات پزشکی است که می تواند برای بیمارانی که نمی توانند به مطب یا بیمارستان مراجعه کنند، مفید باشد. اما ویزیت پزشک متخصص در منزل نیازمند اطمینان از کیفیت و امنیت خدمات ارائه شده است. در غیر این صورت، ممکن است بیماران با عوارض و خطراتی روبرو شوند. برای این منظور، انتخاب یک سامانه معتبر و مجاز برای ارتباط با پزشکان متخصص و درخواست ویزیت در منزل از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

ویزیت پزشک متخصص در منزل

مفهوم ویزیت پزشک متخصص در منزل و فواید آن

ویزیت پزشک متخصص در منزل یعنی اینکه پزشکی با تخصص مورد نیاز شما، به درخواست شما، به منزل شما می آید و معاینه، تشخیص، درمان و مشاوره شما را انجام می دهد. این خدمت می تواند برای بیمارانی که نمی توانند به مطب یا بیمارستان مراجعه کنند، مفید باشد.

از جمله فواید ویزیت پزشک متخصص در منزل عبارتند از:

  • ارتباط موثرتر و تمرکز بهتر پزشک بر روی بیمار و شرایط زندگی وی از هر نظر
  • کاهش خطر ابتلا به عفونت های مراکز درمانی و مطب ها که خود بیماری های دیگر را به همراه دارد.
  • صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه رفت و آمد که بسیار کلافه کننده است.
  • ایجاد احساس آرامش و راحتی در بیمار
  • عدم نیاز به بستری شدن و کاهش زمان بستری
  • امکان انتخاب پزشک مورد علاقه و مورد اعتماد

هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل

در خصوص هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل باید گفت که این هزینه درست است که به نسبت بیمارستان و کلینیک کمی گران تر است، اما در واقع می توان گفت در هزینه نهایی آن صرفه جویی می شود.

چرا که مراجعه بیمار به مطب و کلینیک تنها هزینه ویزیت نیست. بیمار و همراهش حداقل دو ساعت از زمان خود را از زمان انتظار در مطب تا زمان رفت و آمد از دست می دهند. مسائل دیگری مانند مشکلات ناشی از ترافیک و آلودگی هوا و دشواری رفت و آمد هزینه های شما را به هزینه ویزیت در منزل نزدیک می کند.

بنابراین اگر به طور کلی قرار باشد هزینه ویزیت دریافت خدمات پزشکی در منزل را محاسبه کنید باید صرف وقت و هزینه رفت و آمد و … را نیز در نظر بگیرید. با در نظر گرفتن این موارد می توان گفت به نسبت هزینه دریافت خدمات در کلینیک و بیمارستان، هزینه خدمات پزشکی در منزل بسیار مقرون به صرفه تر است.

 

مرکز جامع سلامت نیایش

ماموگرافی،تغذیه،گوارش،اورولوژی،قلب،چشم،خدمات پزشکی در منزل

بخش نظرها غیر فعال میباشد .